YE
Soru Sahibi
16 Ekim 2015 18:50

Özgüven sorunu

Merhaba 38 yaşımdayım ve özgüven sorunum var prozac cipralex efecsor paksil kullandim bunlari hergittigim dr farkli verdi ne yapmaliyim bu sorundan dolayi esimle sorun yasiyorum çünkü calisamiyorum is bakamiyorum para kazanmam gerek

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba Ergun Bey, yasadiginiz sorunu asmanizin en dogru ve hizli yolu EMDR terapisi olacaktir. Bir EMDR terapistiyle ortalama 5-10 seans arasinda bu sorunu asabilirsiniz. Cunku ilac kullanimi gecici olarak yasadiginiz sorunlarda yardimci olur. Ancak bu sorunu tamamen odtadan kaldirma iza yardimci olmaz. Surejli ilac kullanarak yasamaniz da cok mumkun degildi. Kalici ve. Etkin bir cozum icin terapi destegi almaniz gerekir. Iyi gunler

16 Ekim 2015 20:30
YE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim Nilgün hanim

16 Ekim 2015 20:33

Rica ederim iyi aksamlar

17 Ekim 2015 19:00