BE
Soru Sahibi
21 Haziran 2021 20:41

Ön dişteki yamukluk

Merhabalar, ön dişlerimden sadece tek bir dişim yamuk ve diş teli taktırmak mı yoksa şeffaf plak kullanmak mı daha hızlı bir şekilde düzeltme sağlar? Hangisini önerirsiniz?

2 cevap
Cevaplar (2)

Elif Hanım Merhabalar, ağız içi muayene yapıldıktan ve radyografi gördükten sonra ancak hangi tedavinin sağlıklı bir şekilde ilerleyebileceği ve süresi hakkında bilgi verilebilir. Sağlıklı günler dilerim.

21 Haziran 2021 21:04
BE
Soru Sahibi

Sizden en kısa ne zamanda randevu alabilirim Gülcan Hanım?

22 Haziran 2021 18:17

Elif Hanım Whatsapp randevu hattımız olan *** *** ** 51’den randevunuzu ayarlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

22 Haziran 2021 19:10