MD
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 22:01

20lik gömülü diş

Doktor hanım 20 lik gömülü dişim var ve yeri dar olduğu için azı dişine baskı uyguluyor çekebilir misiniz hastaneye gittim beni Kayseri’ye gitmemi söylediler fakat öyle bir imkanım şuan yok. Siz çekebilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Ancak Panaromik çene filmi görebilirsem ve ağız içi muayenenizden sonra çekilip çekilemeyeceği hakkında bilgi verebilirim. *** *** ** whatsapp hattına varsa filminizi atarsanız bir bakalım.

9 Temmuz 2021 22:13