DM
Soru Sahibi
28 Kasım 2019 22:44

Ön çapraz bağ

Merhaba doktor bey. 2 yıl önce trafik kazası geçirmiştim . O kazdan kalan bir ön çapraz bağ sıkıntısı vardı. Hocaların muayenesi çekilen MR ve dizimdeki belirtiler( boşluğa düşme, merdiven inememe gibi) çapraz bağlarda kopuk olduğunu gösteriyordu. Atroskopi yapıldı ve çapraz bağlar menisküs ler sağlam göründü. Platinler vardı alınırsa beliki düzelebilir dendi ve platinler alındı.Ama hala aynı sıkıntılar devam ediyor. Başka ne olabilir. Şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alihan Derincek
Ortopedi ve Travmatoloji

Metin bey çapraz bağınız belliki tam işlevini görmüyor. Tekrar değerlendirmek lazım

1 Şubat 2020 19:39