İM
Soru Sahibi
20 Temmuz 2011 15:21

mrb hocm ben 16 yaşndym dişlerimin arası aralıklı bu aralıkları doldurmak i

mrb hocm ben 16 yaşndym dişlerimin arası aralıklı bu aralıkları doldurmak istiyorum yapabilirmiyim bi zararı olurmu daha sonra 20 lik dişler çıktığnda bişey olur mu bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkrlr şimdidn...

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar. aralıklı dişlerin kapatılması için birçok yöntem vardır. bunların en başında ortodonti (tel tedavisi) gelir. diğer alternatifler ve avantaj dezavantajları için bir diş hekiminin görmesi ve yorumlaması daha doğru olur. en az zararla sizi memnun edecek yöntemler mevcuttur.iyi günler.

22 Temmuz 2011 16:08