KP
Soru Sahibi
13 Ağustos 2008 15:35

mrb doktor bey benım hemoroıdım var kanama yapmıodu ama sımdı yapmaya basla

mrb doktor bey benım hemoroıdım var kanama yapmıodu ama sımdı yapmaya basladı bu tuvalete cıkamam ben kendımı bıldım bılelı bende vardı zaten ılac kullanıodum ama sımdı bıraktım hamıle kalmaya calısıyorum o nedenle doktor bana magnesıe calcıne verdı gunde bır bardak suya toz karıstırıp ıcıyorum ama oda mıdemı cok bulandırıyo sıze sorucagım soru bu tozu meyve suyuna yada kolaya karıstırarak ıcsem bısey olurmu tesekkur edrım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir sorun oluşturmaz.Çok su için.Lifli gıda tüketin. ancak ileri derecede hemoroidlerde cerrahi tedavi kalıcı çözüm sağlar. Geçmiş olsun. Prof. Dr. Nusret Akyürek Gazi Ünivertesi Tıp fakültesi Genel Cerrahi AD *** *** **

18 Ağustos 2008 08:39