AA
Soru Sahibi
18 Ocak 2012 23:34

merhabalar saçlarımda uzun süren dökülme var doktora gittiğimde strese bagl

merhabalar saçlarımda uzun süren dökülme var doktora gittiğimde strese baglı dökülme dedi ve prozing sampuan önerdi kullanıyorum bi yakınımdan telovium tablet duydum etkisini görmüş.sanırım bi yan etkiside yokmuş acaba kullanabilirmiyim kullananlar cok memnun kaldığını sölüyolar teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

evet bu tarz genel saç dökülmelerinde destek tabletlerin büyük faydası oluyor 6 ay devam edin

19 Ocak 2012 12:42