AM
Soru Sahibi
1 Mart 2012 03:25

mantar hastaligi

merhaba hocam oncelikle sizleri ve tum TURK hekimlerini tebrik etmek lazim,sizlerin basarisi bizleri sevidirmekle birlikte benim ayagim da tirnaklarim da mantar var .cok kotu bir gorunumu var.ve tirnaklar siyah .biryil once izmir devlet hastanesinde bir bayan doktor gormustu tirnaklarimi ve bana tablet ve melhem vermisti gecti bir muttet sonra yine bas parmgimda cikti ,bana ne tavsiye edersiniz .burdaki mahalle dotoruna gittim bana normal oldugunu soyledi ve uzuldum,burdaki doktorlar birsey bilmiyormu, desem yoksa ilgilenmiyormu desem saygilarimla cevabinizi arz ederim selamlar metin acikal

1 cevap
Cevaplar (1)

Tarifinize gore Ayak tirnaklarinda yeniden mantar olusmus tekrar ayni tedaviyi almaniz gerrgecek gecmisolsun

18 Mart 2012 16:12