KS
Soru Sahibi
13 Şubat 2012 15:46

mantar

merhaba hocam yaklaşık bir aydan beri aykalarımda parmak araları kaşını ve süreki deriler kopuyo çalıştığımdan dolayı akşama kadar ayakkabı içinde havasız kalıo eve gelince aykkabıdan kurtulduktan sonra kaşındıpğını hissediorum baze n parmaklarımı koparası gelio , ve 1 haftadan beri ellerimden bilek ve dirseklerimde de kaşıntı olup ellerimde kaşımaya başlayınca kabarıo ve kaşıdıkca soyuluo sulanıo ne olur bana yardımcı olun daha önce hiç böyle bir sorunum yoktu bir ilaç ismi falan belrtirseniz veya ne yapmam gerekio neler den uzak durmam gerekio yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

ayaklarda mantar enfeksiyonu olabilir ama mutlaka görmek gerekir kullanılacak ilaçlar 1 ay kullanılacağı için teşhisten emin olmak lazım. ellerdeki de bazen mantar enfeksiyonuna karşı duyarlılık reaksiyonu gelişir onun belirtisi olabilir mutlaka bir cildiye doktoruna muayene olman gerek görmeden ileç öneremem

21 Şubat 2012 09:19