KS
Soru Sahibi
8 Ocak 2012 21:49

lekeler

merhaba Hacer hn.benım yuzumde yazın putur putur şeyler cıktı sıvılce gb bı estetısyen arkadsımın tavsıyesıyle obagı ve acnelyse basladım .uc aydır yuzum soyuldu ve bayagı duzeldı..oncelerı cok soyuldugu ıcın rahatsızdım..şimdı cok az soyuluyor neden azaldı acaba..bıde acnelyse hangı aya kadar kullnmalıyım..tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Kullanim suresini tamamlamissiniz yogun Soyinka ilk atlas plural dahs sonra azalir

11 Ocak 2012 14:03