AY
Soru Sahibi
16 Ocak 2012 00:13

genel kaşıntı

Sayın Hocam ; Benim sorunum vücudumdaki genel kaşıntılar , yaklaşık 2 ay evvel başladı boynumda baldırlarımda diz arkası kalça kollar kulak içleri ve göbek altındaki bölgelerde.Kaşıntı başlamadan evvel sanki deri altında birşey yürüyormuş gibi bir his oluyor sonrada kaşıntı başlıyor.Sizde taktie edersinizki oldukça sıkıcı bir durum.Aralık ayında dr a gittim Dekort ampul ( birkerelik ) , Advanton ve Çebios tab. verdi ( ilaç isimlerinde imla hatası olabilir özür ) kullandım bir müddet rahatlarmış gibi olmasına rağmen ilaçlar bitti ve kaşıntılar tekrardan yoğunlaştı gibi. Bana lütfen bir yol gösterin. İzmir-Karşıyakada yaşıyorum gel derseniz gelirim yada bildiğiniz güvendiğiniz bir Dr tavsiye ederseniz çok memnun olurum. Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür eder işlerinizde ve çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle kaşıntılı bir çok hastalığımız mevcut bu nedenle mutlaka görülerek tedavi önerilmesi gerektiğini düşünüyorum anlattığınıza göre size ürtiker tedavisi verilmiş. ürtiker zor geçen bir rahatsızlıktır uzun süreli tedavi gerekir mutlaka en yakın cildiye doktoruna başvurmanızı tavsiye ederim

19 Ocak 2012 12:45