LY
Soru Sahibi
18 Ağustos 2011 14:33

merhabalar .kafa derimde yıllardır pullanma görülüyo ketoral denen bi şam

merhabalar .kafa derimde yıllardır pullanma görülüyo ketoral denen bi şampuan kullanmamı söyledi doktor.kullandımm ama anladığım kadrıyla bu dökülmeler belli dönemlerde varolup yokoluyo.aynı zamanda kaş çevremde ve burun kenarlarındada aynı şey oluyo dönem dönem.bunun için önerebilceğiniz kesin bi çözüm varmı?ikinci sorunm ise göz altlarımdaki morluklar .aynı şey abimdede var sanırım genetik ama bunu aza indirmem için tavsiye edebilceğiniz bişey varmı?

1 cevap
Cevaplar (1)

belittiğiniz şikayetler yağlı ekzema ile uyumlu olup kullandığınız şampuana ek olarak kortizonlu bir losyon örneğin m-furo losyon uıygun olacaktır. bu şikayetler dönem dönem tekrarladıkça aynı ilaçları tekrarlayın stres bunu artıra bilir. geçmiş olsun

18 Ağustos 2011 14:47