AR
Soru Sahibi
18 Temmuz 2011 16:36

merhabalar hocam. bu ev tipi beyazlatma yöntemi devlet hastanelerinde de va

merhabalar hocam. bu ev tipi beyazlatma yöntemi devlet hastanelerinde de var mıdır? yoksa da ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz? bir de ben dişlerimi ne kadar fırçalarsam fırçalayım yine sarılık oluyor.ana kemiğin sarı,geçmez diyorlar doğru mudur?teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar. beyazlatmanın devlet hastanelerinde yapıldığını sanmıyorum ama gene de sormanızı tavsiye ederim. fiyat konusunu da burdan yazmak doğru mu bilmiyorum. dişlerinizin ana rengini fırçalayarak değiştirmeniz mümkün değil. ama eeğer dişler üzerinde çay, kahve, sigara lekeleri varsa öncelikle bir diş hekimine dişlerinizi temizlettirmeniz sonrasında isterseniz beyazlatma yaptırmanızı öneririm. iyi günler.

18 Temmuz 2011 18:13