ŞS
Soru Sahibi
19 Ağustos 2011 21:10

merhabalar, bende seboreik dermatit sorunu var. saçlarım çok dökülüyor ve ç

merhabalar, bende seboreik dermatit sorunu var. saçlarım çok dökülüyor ve çok inceldi. bu nedenle incelmesine karşı medobiotin kullanmayı düşünüyorum. bunun bir yararını görür müyüm? ve saçlı deri dışındaki vücut tüylerinde de kalınlaşmaya neden olur mu? şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

saç için dışarıdan takviye almak saçları daha güçlen direcektir eğer hormonal bir probleminiz yoksa diğer kıllara etkisi olmaz. geçmiş olsun

22 Ağustos 2011 10:53