SN
Soru Sahibi
27 Haziran 2011 16:19

merhabalar .. ben35 yaşındayım azı dişimde çürük var doktrum alfoksil 1g v

merhabalar .. ben35 yaşındayım azı dişimde çürük var doktrum alfoksil 1g verdi kulanıyorum ...2günük tedavi kaldı bu haliyle dişimi çektrdiğimde sakıncası olurmu lütfen acele cevap bekliyorum TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Merhaba Nilüfer hanım, Eğer yüz bölgenizde şişlik, ödem ya da ateş, genel olarak vücut direncinizde azalma gibi belirtiler yoksa dişiniz çekilebilir. Ancak antibiyotik tedavinizin tamamlanması gerekir. Hekiminizin yapacağı muayeneyle kesin karar verilmelidir. Geçmiş olsun.

27 Haziran 2011 20:44