YC
Soru Sahibi
20 Ağustos 2011 00:40

Değerli hocam benim alt çene ve üst çene olarak ön dişlerimde çapraşıklıkla

Değerli hocam benim alt çene ve üst çene olarak ön dişlerimde çapraşıklıklar mevcut.Doğuştan beri kullanmaktayım ve yaşım 30.Daha önce yanlarda çekim yaptırdım, çürümelerde oldu ve dolgular yaptırdım 7 senedir bir problem yoktu ama artık dişlerimde çürümeler, diş eti kanamaları ve akabinde bu çapraşıklıklardan dolayı rahatsızlığım arttı ve toplum içinde gülemiyor ağzımı açamıyorum.Sosyal güvencem olmayışı ve maddi durumumun yetersizliği nedeniylede birşey yapamıyorum..Acaba bu yeni tekniklerin uygulanışı ve düzenlemelerin bana maliyeti nedir?Nasıl bir yol izlemeliyim? İlginize teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Cihan bey merhabalar, Size genel bir muayene öneririm. Bununla mevcut çürükleriniz, diş eti problemleriniz ve diğer sorunlarınız belirlenir ve bir tedavi planı çıkarılır. Bulunduğunuz yerde bir diş hekimine muayene olmanız maliyetin belirlenmesi açısından daha sağlıklı olacaktır. Geçmiş olsun...

20 Ağustos 2011 13:51