OG
Soru Sahibi
28 Mart 2012 09:29

diş eti kızarıklığı

Özlem Hanım Merhaba, ön tek dişim zirkonyum kaplama. sormak istediğim kaplamanın olduğu dişin diş eti yandakiler gibi pembe ve sağlıklı görünmüyor. biraz daha kızarık bir görüntüsü var. bu normal midir acaba?dişimi yaptırdığımdan beri hep bu şekilde. görüntü dışında bir rahatsızlığım yok.teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Gül hanım merhaba, Porselen kuronunuzun dişeti sınırı, dişetinin içine girmediği sürece kızarıklık görülmez. Bunun için hekiminize ya da olası bir diş eti rahatsızlığı için bir dişeti hastalıkları uzmanına başvurmanızı tavsiye ederim. İyi günler

14 Nisan 2012 15:03