ÖL
Soru Sahibi
31 Ekim 2009 23:59

merhabalar,5_6yıl önce ayak baş parmağımda başlayan gece uyutmayan ağrıları

merhabalar,5_6yıl önce ayak baş parmağımda başlayan gece uyutmayan ağrılarım vardı zamanla bacağıma ,kalçama bel,kollar derken tüm vucuduma yayılan bir ağrı var.özellikle soğuk havalarda ağrı oluyor defalarca doktora gittim kas romtz.,yumuşak kas romtz. dendi anti depresanlar ve sayısız kas gevşetici ağrı kesici kullandım ama halen ağrılarımdan uyuyamıyorum,şırnakta yaşıyorum şuan.iğneli bir tedavi yöntemi varmış ilaç tedav.ne yanıt vermeyen hastalarda kullanılıyormuş,lütfen yardımcı olun.teşkk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Özügül
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

sayın Lale hanım size tavsiyem gelişmiş bir hastanenin romotoloji servisini ziyaret etmeniz fayda göreceğiniz kanatindeyim.

2 Kasım 2009 12:23