AG
Soru Sahibi
21 Mart 2014 09:32

Merhaba

Duygu Hanım Merhabalar, benim size şöyle bir sorum olacak aslında çekinerek yazıyorum size ama daha oncede gereklı ürolog hekimlere basvurdugumda her hangı bır sorun olmadıgını soylediler penis boyutum normalden oldukca buyuk 22 cm dıyebılırım ozur dıleyerek, fiziksel olarak bir sorun yok oldukca sagılıklı bır erkegım ve 2 senelık evlıyım bu sebepten dolayı oldukca sıkıntılar cekmekteyım ve bu durum psikolojık olarak benı rahatsız edıyor acıkcası ve eşim ılıskı kurmaktan kacıyor dıyebılırım bu durumdan dolayıda bende eşime karsı sogukluk basladı bana her hangı bır onerınız olursa cok mutlu olurum... Özelden yazarsanız cok sevınırım.ayrıca mail adresım atagokay@gmail.com.ayrıca ıstanbuldasınız sanırım devamlı bende oldukca sık gelıyorum ve terapi alabılırmıyım uygun bır zamanda.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gökay bey bir evlilik terapistinden yardim almaniz sizin için faydali olabilir. Iyi günler dilerim

22 Mart 2014 11:07