DS
Soru Sahibi
22 Temmuz 2010 21:01

Merhaba Zehra hanım ben sema 23 yaşındayım size kısa bir sorum olacak 1 haf

Merhaba Zehra hanım ben sema 23 yaşındayım size kısa bir sorum olacak 1 hafta önce yüzümde bir yanma hissi ile doktora gittim fakat doktor igne yaptı ve Anostol pomad adlı krem verdi.Alerji olabilir dedi.Fakat 1 haftadır kremi kullanmama ragmen geçmedi yüzüm de hala bir ateş ve yanma hissi var sanki yüzüme biber dkülmüş gibi göz kapaklarım ve Dudaklarımda yogunlaşıyor eger sorumu cevaplarsanız çok mutlu olurum şimdiden çok çok teşekkür ederim.iyi akşamlar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sema hanım; tekarra bir cildiyeuzmanına basvurmanızda fayda var cünkü tanıyı koyabilmek için bazı tetkiklere ihtiyac olabilir. geçmiş olsun

3 Ağustos 2010 12:16