TM
Soru Sahibi
5 Mart 2011 21:39

merhaba benim saçlarım birden dökülmeye başladı rejim yaptıktan sonra birço

merhaba benim saçlarım birden dökülmeye başladı rejim yaptıktan sonra birçok ferro sanol benexol kullandım fayda etmedii bıoblas kullandım daha çok dökmeye başladı deiştirdim biraz durdu şimdi tekrar başlıyor cevabınız için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Melike hanım; rejim sonrası saç dökülmeleri olabilmektedir, bu enaz 6ay ila 1 yıl arasında sürebilir. Kan testlerinin yapılması ve tedavinin başlatılması gerekebilir. Yakınınızdaki bir dermatologa gidebilirseniz. geçmiş olsun.

6 Mart 2011 19:20