da
Soru Sahibi
18 Ekim 2013 14:30

alında sivilce

merabalar ben 22 yasındayım.önceden regl öncesi çenemde birkaç tane sivilce çıkardı ve regl sonrası kaybolurdu.ancak bu ay adetim 10 gün gecikti ve alnım sayısız minik sivilce ile doldu kırmızı pütürlü bi dokuda.aynı sekilde burun ve dudak cevremde de var.cilt yapım karma oldugu için cilt temizliğime çok dikkat ederim.doktora gitmeliyim sizce ne yapmalıyım.jhormonlarla ilgili bir durum mu acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Mutlaka bir dermatologa giderek tdv olman gerekiyor Iyi bayramlar

18 Ekim 2013 16:09