AG
Soru Sahibi
23 Mart 2009 18:40

merhaba sabiha hanım benim 8 aylık çocuğum var.kilo vermek için elma sirke

merhaba sabiha hanım benim 8 aylık çocuğum var.kilo vermek için elma sirkesi kapsülü hapını duydum fakat süte geçip geçmediği konusunda tedirginim beni bilgilendirirseniz sevinirim saygılar....

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba,Gülhanım Hanım, 8 aylık bebeginiz var veemziriyorsanız sağlılklı bir beslenme proğramı ve eğzersizi hayatınıza koyarak zayıflamaya çalışınız,bu konuda bir diyetisyenden yardım alabilirsiniz. Bu tür ilaçlar almayınız.

24 Mart 2009 11:28