TT
Soru Sahibi
11 Eylül 2010 15:59

sabiha hanım tuğçe ben medipol hastanesinde bana yardımcı olmuştunuz.. size

sabiha hanım tuğçe ben medipol hastanesinde bana yardımcı olmuştunuz.. size ulaşabileceğim teliniz veya hangi kurumda çalıştıgınızı belirtirseniz size gelmek istiyorumm

1 cevap
Cevaplar (1)

Tuğçe Hanım, merhaba.Ben Academic Hospital Hastanesi'nde çalışıyorum.Tel:*** *** **/1631 Sevgiler.

13 Eylül 2010 10:08