SS
Soru Sahibi
5 Eylül 2011 22:27

merhaba hocam istanbulda otuyorum ben 21 yasındayım benim sorunum kaş aral

merhaba hocam istanbulda otuyorum ben 21 yasındayım benim sorunum kaş aralarında saç aralarınada burun kenarlarında kepek desem deri döküntüsümü desem döküntüler oluyor 1 seneden fazladır sürüyor özel bişey demek istiyorum 1 sene önce yabancı uyruklu bir kadınla süpheli ilişkim oldu şüphelerim beni rahat bırakmadı enfeksiyon hastalıklarından süpheli ilişki testlerini yaptırdım temiz cıktı ama yüzümdeki sac derimdeki kepek desem deri döküntüsümü bilmiyorum artık internetten arstırdım Seboreik dermatit hastalıklarına baktım resimlerdeki vakalar bendekine az cok benziyor bana yol göstermenizi bekliyorum tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

şikayetleriniz seboreik dermatite uyuyor stresle artar bu nedenle biraz relaks olmaya çalışın tedavi olarak kortizonlu kremleri 1-2 hafta kullanınca geriliyecektir. geçmiş olsun

12 Eylül 2011 12:37