BO
Soru Sahibi
1 Aralık 2010 00:28

Merhaba DR Hanım, Yaklaşık 3-4 ay önce başlayan vücudumun özellikle sırt v

Merhaba DR Hanım, Yaklaşık 3-4 ay önce başlayan vücudumun özellikle sırt ve kol bölgelerinde kaşıntıya bağlı yanma ,kızarıklıklar ve sonrasında sivrisinek ısırığını andıran kabarcıklar olmaya başladı. Bu kabarıklıklar 1-2 dk içerisinde sönüyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Allerjik bir durum gibi görünüyor, Bulunduğunuz bölgede cildiye uzmanına görünmenizde fayda var. geçmiş olsun

20 Aralık 2010 22:15