Ö
Soru Sahibi
28 Ocak 2010 08:20

Merhaba doktor hanım.Doktorum bana bir ay kullanmam için roaccuatane verdi.

Merhaba doktor hanım.Doktorum bana bir ay kullanmam için roaccuatane verdi.Günde 20 mg.1 buçuk hafta oldu başlayalı.Aynı zamanda 8 aydır bacaklarımdaki çatlaklar için fraksiyonel lazer tedavisi görüyorum.Sorum şu:Bu hafta lazer seansım var.2 hafta roaccutane kullanmış olacağım.Bu ilacın cildi hassaslaştırdığını öğrendim.Bu yaptıracağım lazer seansının bir zararı olur mu?Bir de şu ana kadar bu hapın bir yan etkisini görmedim.Dozu az olduğu için mi?(inşallah görmem)Zaten sadece bir ay kullanacağım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir aylık roaccutane tedavisini hangi teşshis için aldınız, genelde roaccutne akne tedavisinde altı ay kullanılır Fraksiyonel lazer, dermatolog tarafından yapılması gerekir kendi doktorunuza bunu danışabilirsiniz bazen roaccutane tedavisi sıarsında lazerin yan etkileri gelişebilir.

31 Ocak 2010 22:10