SG
Soru Sahibi
14 Eylül 2008 17:20

Merhaba doktor bey, Kollarımın iç, belimin neredeyse büyük bir kısmını ka

Merhaba doktor bey, Kollarımın iç, belimin neredeyse büyük bir kısmını kaplayan, boyutları bir nohut tanesinden ceviz büyüklüğüne kadar değişen, özellikle bazıları, zamanla giderek daha da rahatsızlık verici hale gelen ve kimi zaman ağrı da veren bezeler var. Bir keç tanesi eskiye oranla daha da büyüdü. Her hangi bir sağlık güvencem yok, ne denli tehlikeli oldukları konusunda ve kabilse ne tür müdahele uygulandığını öğrenmek isterim. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Burak Sengir

1 cevap
Cevaplar (1)

Tarif ettiğiniz kitleler lipom adını verdiğimiz lezyonlara benziyor. Ancak başka hastalık belirtileride olabilir. Herhangi bir devlet sağlık kuruluşuna başvurur iseniz en azından hastalığınızın ismi konusunda bir fikir edinirsiniz. geçmiş olsun. Prof. Dr. Nusret akyürek

17 Eylül 2008 08:16