GS
Soru Sahibi
15 Ocak 2010 12:52

Merhaba. Benim yüzüm az pürüzlü- pütürlü bir görünümde. Peeling yaptırıp ca

Merhaba. Benim yüzüm az pürüzlü- pütürlü bir görünümde. Peeling yaptırıp canlı bir cilde kavuşmak iştedim ama saolsun estetik merkezindeki uzman buna gerek olmadığını söyledi ve bende yaptırmadım. Şimdi cildimin daha güzel bir görünüm alması için internetten yaptığım araştırmalarda A, E ,C ,ÇİNKO KALSİYUM, gibi vitamin minareller yazıyor ama ben hangisini kullanacağımı ve gerçekten hangisinin daha etkili olduğunu bilemiorum. Cildimin pürüzsüz bir görünüm alması için güçlü bir ilaç ismi yada yada vitamin - minarel söylermisiniz? saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Meyve asitli peeling veya mezolift uygun olabilir.

17 Ocak 2010 23:00