SN
Soru Sahibi
7 Ocak 2010 09:30

Merhaba ben 25 yaşında 1.73 boyunda 63 kilo bir bayanım. Yaklaşık 4 senedir

Merhaba ben 25 yaşında 1.73 boyunda 63 kilo bir bayanım. Yaklaşık 4 senedir diz kapağımla ayak bileğim arasında kaval kemiğimin ön kısımları çürük gibi hatta iltihaplıda iltihabı kazısam rahatlayacakmış gibi bir ağrı oluyor.Bu sızı kimi zaman kendini çok fazla hissettiriyor kimi zamanda yok denecek kadar azalıyor.Ama bacaklarım(bahsettiğim bölge) sürekli şişiyor. bunun sebebi ne olabilir ve bu ağrıları dindirmek için ne önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim,İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yavuz Özügül
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

sayın neslihan hanım ağrınızın nasıl geçiceğinin kararını vermek ikinci aşama öncelikli olarak bu rahatsızlığın neden ötürü çıktığını ağrılarınız varken bir takım tahliller sonucu ortaya cıkarmak lazım gerekir bu sebepten ötürü lütfen bir doktor arkadaşımı gözükünüz...

7 Ocak 2010 09:54