O
Soru Sahibi
29 Nisan 2008 11:16

merhaba Aylin hanım nasılsınız?? ben 183 byunda 77kiloyum ama kilomu artık

merhaba Aylin hanım nasılsınız?? ben 183 byunda 77kiloyum ama kilomu artık fazlasıyla kafama takar oldum 5 6 ayda 5 kilo aldım fitness a basladım etrafımdaki herkesle aynı aletleri calışmama rağmen bn hiç terlemiyorum bol suda içiyorum bu neden kaynaklanıyor? tiroid değerlerim yuksek bu konuda doktora gittim ama şimdilik yiyeceklerimle ayarlayabileceğimi soyledi ne yemeliyim bana diyet konusunda yardımcı olursanz çok memnun olurum tesekkur ederim iyi çalışmalarrrr

1 cevap
Cevaplar (1)

boyunla kilon oldukça orantılı.Ama lokal problemlerin varsa bunun için estetisyenden yardım alabilirsin

7 Mayıs 2008 17:56