GD
Soru Sahibi
21 Temmuz 2011 12:48

Merhaba alt cenemdekı 2 yırmılık dısım ıcın gomuk dendı alınması gerekdıgı

Merhaba alt cenemdekı 2 yırmılık dısım ıcın gomuk dendı alınması gerekdıgı soylendı aldıramadım korkduugm ıcın bırınde ıltıhap cıkdı cekdırdıgım fılmde suan agrı yapıyor ama sankı dıs yerlerımde dıs cıkma ıhtımalı var gıbı 23 yasındayım ne yapmamı onerırsınız .Aldırırkende bayıltıp aldlıyorlarmıs uyusdurarak yaptırsam cok canım yanarmı ıyı calısmalar .

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar. 20 yaş dişleri genelde 18-22 yaş arası çıkar. çektirdiğiniz filmde dişiniz gömülü duruyorsa muhtemelen alınması gerekir. bundan sonra çıkıp çıkamayacağını ağzınızı ve filminizi gören bir diş hekimi söyleyebilir ancak. normal bir anesteziyle uyuşturulduğunda herhengi bir ağrınız olmaz. eğer iltihabi bir durum varsa aldırmanızı öneririm. iyi günler.

22 Temmuz 2011 16:06