YA
Soru Sahibi
5 Ekim 2009 08:22

Merhaba Alp hocam..geceleri uyurken agzim acik uyuyorum ve agzimdan nefes a

Merhaba Alp hocam..geceleri uyurken agzim acik uyuyorum ve agzimdan nefes aliyorum... sabah kalktigimda dislerimde iltihap ve kan oluyor..burnumdan neden nefes alamiyorum..yani gun icerisinde burnumdan nefes aliyorum ama yatarken kendimi o kadar zorlamama ragmen agzimdan nefes aliyorum..burnum bazen kapali oluyor bazen acik..kanadada ogrenciyim ve burdaki doktorlara derdimi anlatsam bile yardimci olamiyolar...sizden ne yapmam gerektigi hakkinda cevap bekliyorum..tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

SAYIN AHMET YAZICIOĞLU , MUTLAKA BURNUNUZUN İNCELENMESİ GEREKLİ , İLAÇLA VEYA CERRAHİ MÜDAHALE İLE SİZE FAYDALI OLUNABİLECEĞİ KANAATİNDEYİM. SAYGILARIMLA.

14 Ekim 2009 11:27