KY
Soru Sahibi
22 Kasım 2009 19:58

hocam esimde tektarafli bademcik iltihaplanmasi var .yirmi gundur rahatsiz

hocam esimde tektarafli bademcik iltihaplanmasi var .yirmi gundur rahatsiz tedavi gordu ama tam bir iyilesme henuz yok .istanbulda doktor ameliyat edip sol bademcigi almamiz gerekiyor demis ama bizde acaba baska bir caresi varmi diye arastiriyoruz .sizden ricam bu konuda bize yardimci olmaniz .vereceginiz bilgilerden dolayi simdiden tesekkur eder hayirli gunler dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

HASTAYI GÖRMEDEN BİRŞEY SÖYLEMEK ZOR.MUAYNE SONUCU KARAR VERMEK GEREKİR. SAYGILARIMLA. PROF. DR . ALP DEMİRELLER

4 Aralık 2009 11:25