ZS
Soru Sahibi
5 Aralık 2009 17:04

hocam oncelıkle tesekkurlerımı sunarım benım sorunum su ben 19 yasında bır

hocam oncelıkle tesekkurlerımı sunarım benım sorunum su ben 19 yasında bır erkegım rahatsızlıgım ses bozuklugu turkıyedekı hemen hemen her doktora gıttım ama kesın bı sonuc alamadım en son gıttıgım bır hastanede kesın tanı olarak mutasyonel falsetto koydular tanıyı degerlı hocam bu rahatzılıgın tedavısı varmı olumlu sonuc kac seansta alınıyor doktor sıtesıne 23 soru sordum cevap gelmedı sızın cevaplayacagınızı umut edıyorum sımdıden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bu konuda size yardımcı olabilecek doktor Sayın İsmail Koçak , kendisi İstanbul'da çalışmakta . Temas kurarsanız yardımcı olur kanaatindeyim. Saygılarımla

9 Aralık 2009 16:20