14 Ocak 2010 13:52

mehaba 7 yaşında bir oglum var.3 yaşından bu yaşına kadar her kış mevsimind

mehaba 7 yaşında bir oglum var.3 yaşından bu yaşına kadar her kış mevsiminde.anlık ateş yükselmesi ile bogaz iltihaplanması oluyor ve ateşi 3 gün boyunca sürüyor.ateş dşrc kullanmamıza ragmen zor düşüyor.doktor tedavi olarak antibiyotik veriyor,haliyle geciyor.kış ayının hemen hemen her ayı bu devamlı oluyor 2 hafta normal olup.tekrar yüksek ateşle bogaz şikayetimiz oluyor.doktora söylüyorum yok bişi deyip antibiyotik yazıp yolluyor.bunun için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.teşekkrlr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alp Demireller
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

ÇOCUĞUNUZUN BİR KBB HEKİMİNE MUAYENE OLUP AMELİYATA GEREK VARMI KARAR VERİLMELİ.SAYGILARIMLA. PROF DR ALP DEMİRELLER

18 Ocak 2010 17:38