BA
Soru Sahibi
2 Şubat 2011 02:21

meraba benim sorunum üst dişlerimin alt dişlerimden önde olması ve bu durum

meraba benim sorunum üst dişlerimin alt dişlerimden önde olması ve bu durum bariz belli.ve ön üst dişlerimde kırık var.birde renginden memnun değilim.gülüş tasarımı dahilinde aşşağı yukarı bi fiyat almam gerekiyor eğer uçuk aralıklarda değilse hemen tedavi sürecine giricem. eğer bi rakam verilemicekse kliniğinizde muayene ücretleri hakkında bilgi almam mümkün mü?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Özlem Acar
Diş Hekimi

Merhaba Alev hanım. Size cevap verebilmem için ağız içi muayene yapmam gerekmektedir. Kliniğimize gelip ücretsiz muayene olabilirsiniz. Bunun için randevu almanız gerekmektedir. İletişim bilgileri için www.positivedent.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2 Şubat 2011 14:35