ES
Soru Sahibi
24 Temmuz 2010 18:40

meraba 19 yasında bi kızım yanaklarım devamlı olarak kızarık bazen cok fazl

meraba 19 yasında bi kızım yanaklarım devamlı olarak kızarık bazen cok fazla kırmızılasıyo vede yanaklarımda sivilceye benzer küçük küçük şeyler var bazen kaşıntıda oluyo özellikle bu kızarıklıktan cok rahatsız oluyorum gecmesi için bişey yapılabilirmi sorumu cevaplarsanız cok memnun olurum:)

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevim hanım merhabalar; Anlattığın kadarıyla rahatsızlığın rozase hastalığı gibi duruyor, yakınındaki bir cildiye uzmanına tekrar görünüp gereken tedavinizi alabilirsiniz. geçmiş olsun

3 Ağustos 2010 12:12