YS
Soru Sahibi
22 Temmuz 2018 14:25

Meme kitlesi

Hocam merhaba sizden ricam meme kitlesinde kalin igne biyopsi sonucumu yorumlamaniz fibroadenom ile uyumlu morfolojik bulgular cok tesekkur ederim saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Göktürk Maralcan
Genel Cerrahi , Endokrin Cerrahisi , Meme Cerrahisi

Fibroadenom, iyi huylu bir lezyondur. Bu lezyon, meme kanseri gelişme riskini arttırmaz. Takip gerekir. Takiplerde hekiminizin önerileri önemlidir. Sağlıcakla kalın.

9 Aralık 2018 21:30