BM
Soru Sahibi
12 Haziran 2020 07:55

Kolesterolyuksekligi

Kolesterolyuksekligi Kolesterolyuksekligi Kolestetolyuksekligi saygilar son tahlilde hdl40ldl140trig237tkol230 ldlyi trig dusuremiyorum hafyada3yumurta hetgun7,zeytin her sabah dogal hindistan cevizinden bir tatli kasigi iciyorum unutkanliga iyi geliyor bu doz zarari varmi oneriniz yokmu nasil beslenebilirim niacin hapi onerildi ne dersiniz eşim kolon kanseri ameliyat ve kemoterapi sırasında bitti katarakt ameliyatı olabilirmiş risk olurmu kanserin tekrarlanmaması için önerimiz yokmu beslenme önerimiz yokmu tesekkurler Gizle Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Rıza Aktaş
Kalp Damar Cerrahisi

Musa bey yasiniz itibariyle mevcut kolesterol degerleri normal sinirlar icinde yuksek degil yani herhangi bir caba icine girmeyin dusurmek icin. Beslenme ve vitamin yonunden okadar seyler ciktiki bizde takip edemiyoruz. Esinizin katarakt ameliyatinda genel anestezi olmayacagi icin sakinca olmayacaktir iyi gunler

12 Haziran 2020 08:13