EA
Soru Sahibi
9 Mayıs 2024 18:08

Yemekten sonra vücudumu sallayan nabız yükselmesi

Yemekten sonra vücudumu sallayan nabız yükselmesi Hocam merhaba iyi çalışmalar. Bende yemekten sonra ne yediğim pek farketmeden nabız yükseliyor onu da çarpıntıdan dolayı anlıyorum sandalyemde tekerlekli makam koltuğu olduğundan sallandığımı hissediyorum. 30 yaşındayım kalbime ultrason ile baktılar akademi hastanesinde sorun yok psikolojik denilip geçilmişti. Bariz ama sallıyor neden olabilir nabız 90 Lara geliyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Altay Nihat Acar
Kalp Damar Cerrahisi

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Temel olarak kalp ile ilgilenmemekteyim kardiyoloji biriminin değerlendirmesi daha doğru olacaktır bunun nedeni ventriküler erken atım olabilir. Musa Çakıcı hocayı tavsiye ederim. Geçmiş olsun saygılarımla.

9 Mayıs 2024 18:12