CK
Soru Sahibi
27 Haziran 2019 10:15

Kızımın durumu nedır

Hocam ben kızımın durumu hakkında bır bilgi almak istiyorum Kızım yanlış oldugunu bildiği hâlde yanlıslar yapıyor buna engel olamıyor bızıde cok yıpratıyor ne kadar soylesekte kendi bildiğini yapıyor bu durumun bır adı varmıdır tıpta varsa tedavisi yada ne yapmamız gerekıyor cevabınızı merakla bekliyorum şimdiden çok teşekkür edıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, bunun ismen bir karşılığı var evet ama önemli olan bu durumun ismi değil kızınızın neden yalan söylediğini tespit edip bu konuda yapılabilecekleri çalışmaktır. Bu da bir psikoterapi sürecine ihtiyaç duyduğunuzu düşündürüyor. Kolaylıklar

16 Eylül 2019 08:26