BK
Soru Sahibi
28 Kasım 2007 08:52

kizim 11 yasinda gece uyurken agzinin suyu akiyor bunun sebebi nedir nasil

kizim 11 yasinda gece uyurken agzinin suyu akiyor bunun sebebi nedir nasil bir tedavisi varmi aydinlatirsaniz sevinirim tsekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Figen Öksel Özgönül
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Gece ağız suyu akması genellile parazit kıl kurdu veya diğerleri nedeniyle olur. Dışkı ve anal bant denilen yöntemle parazit baktırınız. Bazan çıkmayabilir. Çıkmasa bile poposunda kaşıntı var ise parazit ilacı almak için bir doktora başvurunuz

4 Aralık 2007 23:48