as
Soru Sahibi
16 Şubat 2015 01:59

kımık bozuklıgu

hocam ıyı geceler gercekten yardımlarınıacok ıhtıyacım vr kız arkadasım kendının karı cınse ılgı duymadıgını ancak evlenıp cocuk sahıbı olmayı ıstedıgını soyluyor .kenının bu durumunu yadırgamdım fakt 3 yıllık sevdıımın bu durumda olması hayallerımı yıkı nasıl tedavı olbılır bunun bı çözumu var mı tesekkuler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, kiz arkadasinizin durumunu ancak bir uzman degerlendirdikten sonra yardimci olabilir. Cunku durum sizin bahsettiginiz kadar basit degildir. Ayrica bu durum bir tercih oldugu icin hastalik olarak degerlendirilip tedavi edilemez. Bu yuzden kisinin kendisi bunu bir sorun olarak algiliyor ise destek almaksi gerekir. Iyi gunler

16 Şubat 2015 08:44