AA
Soru Sahibi
30 Mayıs 2020 01:27

Kilo ve sigara bağımlılığı hakkında

Ben 43 eşim 48 yaşında, kilo problemimiz var ayrıca ben sigara kullanıyorum, acaba bu sorunlarımıza çözüm varmı, maliyet ne olur, birde taksit imkanı var mı, teşekkürler, dönüş yaparsanız sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Sayın Avşar merhaba, Hem kilo verme hem sigara bırakma konusunda yardımcı oluyoruz. Tamamlayıcı ve fonksiyonel tıp yaklaşımı ile çok iyi sonuçlar alıyoruz. Doktor muayenehanelerinde ücretlendirme ne gerektiriyorsa uygulamamız o yöndedir. Sigara bırakma konusunda Lütfen arayarak bilgi alın. Obezite konusunda randevu alarak benimle yapacağınız görüşme sonucu kullanılacak yöntem belirlendikten sonra maliyet ortaya çıkacaktır. İyi günler dilerim.

5 Haziran 2020 09:01
AA
Soru Sahibi

Teşekkürler

5 Haziran 2020 09:22
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

👋

9 Haziran 2020 08:30