ŞÇ
Soru Sahibi
5 Eylül 2020 10:37

Egzama Hipotroid Anksiyete

Hocam ben 6 yıldır egzama ve hipotroid hastasıyım dönem dönem anksiyetemde oluyor son zamanlarda uyku sorunum ve sürekli gaz şikayetim başladı.. hepsinin başlangıcı sevgilimin beni aldatarak terketmesi sonucu yoğun üzüntü ve stresle oldu.. Bunları kesin tedavi edebiliyor musunuz acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Doğanay Kürkçü
Biorezonans Sertifikalı Tıp Doktoru

Sayın Şenbayrak, size yardımcı olabilirim. lütfen randevu alarak gelin ayrıntılı konuşalım. iyi günler dileğimle

15 Eylül 2020 16:22