AM
Soru Sahibi
13 Mart 2024 13:45

KAYGILI PANİK BİR İNSAN OLDUM

merhaba hocam,zaman zaman kalp çarpıntım elde titreme gibi şeyler yaşıyordum artık daha sık yaşamaya başladım.Stresli bir insanım.Ne yapabilirim sakinleşmek için?

1 cevap
Cevaplar (1)
Psk. Dan. Selcan Avcı
Psikolojik Danışman

Psikolojik kökenli olduğu netleştirildikten sonra psikolojik destek almanızda yarar var.Kaygı bozukluğu/anksiyete belirtileri olabilir.Es geçilmemesi gerek , verilen tavsiyeler kısa süreli çözümler olur.Üzerinde çalışmak isterim.Esen kalın

21 Mart 2024 22:00