VO
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 21:20

Karaciğer donörü

Hocam merhabalar ben 2 sene önce karaciğer donörü oldum ve 3-4 gündür kaburgamın sağ alt kısmında bir sancı var ve yediğim herşey sanki ağzımdan çıkacak gibi oluyor çok hafif mide bulantısı var ve karnımdan çalkantı sesi geliyor nedeniyle alakalı değerli cevabınızı bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili Osman Bey, Yapmış olduğunuz davranıştan tebrikle sözüme başlamak isterim. Kaburganın derken sanıyorum ameliyatın kesi alanını kastediyorsunuz. Öyle ise maalesef oraya koyulan dikişlere ait bir soruna bağlı olabilir şikâyetleriniz. Lütfen ameliyatın yapıldıgı kliniğe başvurun ki; bu konuda önce tanı kesinleşsin. Düşündüğüm gibi ise önce antibiyotik tedavisi başlamak; belki de reaksiyona neden olan dikiş malzemesinin alınması gerekecek..Sağlıklı günler dilerim..

4 Ocak 2021 11:39