BT
Soru Sahibi
10 Şubat 2021 13:33

Kalp çarpıntısı

Okan bey size bir sorum olacak. Ben 42 yaşında başarılı bir mühendisim. Son zamanlarda kalp carpintilarim başladı. Birçok doktora göründüm ama durumun tamamen psikolojik olduğunu söylediler. Birkaç psikoloğa gittim ama çözüm olmadı. Bana sizi önerdiler. Çok yoğunum o sebeple online olarak sizden yardım almak istiyorum. Sizce beraber bu durumun üstesinden gelebilir miyiz? Son umudum gerçekten sizsiniz. Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar, hayat koşturmacası içerisinde bazen kendimizi unutabiliyor, stresli zamanlar geçirebiliyoruz. Bu da bazen somatizasyon belirtilerine sebep olabiliyor. Sizde de bu durumu görmekteyim. Online ve yüz yüze psikolojik destek arasında verimlilik açısından hiçbir fark yok. Gayet etkili şekilde sizinle ilerleyebiliriz. Sağlıcakla kalın

10 Şubat 2021 14:50