KS
Soru Sahibi
8 Aralık 2007 15:01

iyi günler doktor bey ; acaba boy uzaması için bir çözüm varmı. internet üz

iyi günler doktor bey ; acaba boy uzaması için bir çözüm varmı. internet üzerinde uzamaX diye bir bitki var yılda 15 cm uzama etkisi varmış sizce bu bitkinin uzamaya etkisi varmı benim boyum 1.41 aynada kendime bakmak istemiyorum çünkü gerçekler hep acı boyumun uzamasını istiyorum bu benim tek isteğim yardımcı olursanız sevinirim haytta yaşamakdan zek almıyorum devamlı kısa olduğum içim laf vuruyorlar zoruma gidiyor lütfen bana yardımcı olun .

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kaan Erler
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Kaya boy uzatması ancak zorunlu haller durumunda yapılır beraberinde bırcok komplıkasyom goruluır tum bu sıkıntıları kabul edersenız boyunuzda uzatma yapılabılınr

8 Aralık 2007 17:28
KS
Soru Sahibi

ben daha önce doktor bey size soru sormuştum boy uzaması ile ilgili boy uzaması yapılabilir demişsiniz ben 22 yaşımdayım ssk emeklisi acaba hastane masraflarını hastaneniz karşılıyormu çünkü benim durumum yok hastene masrafını karşılamak için bide ameliyatdan sonra sakatlık oluyormu cevaplarsanız sevinirim iyi günler şimdiden teşekkürler

12 Temmuz 2008 13:08
Prof. Dr. Kaan Erler
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Kaya , daha önce de belirttiğim gibi zorunlu durumlar hastalık durumlarıdır ve siz sağlıklı bir insansınız.

14 Temmuz 2008 18:12